Menu
Drzewo producentów Porcelana do domu Sztućce Szkło Kryształ Dodatki Porcelana hotelowa Karta Podarunkowa Kup w zestawie

 

Lista prezentowa

Nadaje się do:

mikrofala (795)
zmywarka (806)

Przedział cenowy:

Ceny od:   do: »
0 zł
1100 zł

 


Lubiana S.A. jest najnowocześniejszym i największym producentem porcelany w Polsce. Oprócz stołów w Polsce ich wyroby możemy spotkać na stołach całego Świata, głównie we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Grecji, USA, Danii, Portugalii, Kanadzie, Szwecji, Finlandii, Wlk. Brytanii, Rosji i innych krajach.

W zakresie technologii Firma dysponuje najnowszymi światowymi rozwiązaniami: prasy izostatyczne, urządzenia do odlewania ciśnieniowego, piece do wypału dekoracji wszkliwnych, produkcja granulatu do pras izostatycznych, mechaniczne szkliwienie. MRPII - zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie Spółką.

Lubiana S.A. w swojej ofercie ma ponad 1000 asortymentów w trzech segmentach: porcelana hotelowa, porcelana dla domu i galanteria porcelanowa. W segmencie porcelany dla domu klienci wybierać mogą m.in.: bulionówki, cukiernice, dzbanki do mleczka, filiżanki, garnitury do kawy i herbaty, imbryki, kubki, łyżki do zup i sosów, maselnice, naczynia na jajka oraz przyprawy, podgrzewacze, półmiski, salaterki, serwetniki, serwisy obiadowe, talerze oraz wazy.
2015_03_Blog_dlugi

producenci:

Krosno Eternum Lubiana Chodzież Karolina Greenpan Amefa Gerlach Ćmielów
Credit Agricole Opineo Dotpay
Bądź na bieżąco. Zamów Newsletter:
Zatwierdź