NASZ NOWY SKLEP INTERNETOWY JEST JUŻ DLA WAS DOSTĘPNY
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

ZOBACZ NOWY SKLEP

Czekamy na Wasze opinie Zamknij
Menu
Drzewo producentów Porcelana do domu Sztućce Szkło Kryształ Dodatki Porcelana hotelowa Karta Podarunkowa Kup w zestawie

 

Lista prezentowa

Nadaje się do:

mikrofala (728)
zmywarka (737)

Przedział cenowy:

Ceny od:   do: »
0 zł
1000 zł

 


Lubiana S.A. jest najnowocześniejszym i największym producentem porcelany w Polsce. Oprócz stołów w Polsce ich wyroby możemy spotkać na stołach całego Świata, głównie we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Grecji, USA, Danii, Portugalii, Kanadzie, Szwecji, Finlandii, Wlk. Brytanii, Rosji i innych krajach.

W zakresie technologii Firma dysponuje najnowszymi światowymi rozwiązaniami: prasy izostatyczne, urządzenia do odlewania ciśnieniowego, piece do wypału dekoracji wszkliwnych, produkcja granulatu do pras izostatycznych, mechaniczne szkliwienie. MRPII - zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie Spółką.

Lubiana S.A. w swojej ofercie ma ponad 1000 asortymentów w trzech segmentach: porcelana hotelowa, porcelana dla domu i galanteria porcelanowa. W segmencie porcelany dla domu klienci wybierać mogą m.in.: bulionówki, cukiernice, dzbanki do mleczka, filiżanki, garnitury do kawy i herbaty, imbryki, kubki, łyżki do zup i sosów, maselnice, naczynia na jajka oraz przyprawy, podgrzewacze, półmiski, salaterki, serwetniki, serwisy obiadowe, talerze oraz wazy.

producenci:

Krosno Eternum Lubiana Chodzież Karolina Greenpan Amefa Gerlach Ćmielów
Credit Agricole Opineo Dotpay
Bądź na bieżąco. Zamów Newsletter:
Zatwierdź