tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Dodatki

Gerlach Sekator dwuręczny teleskopowy do gałęzi (504M) - zdjęcie główne Gerlach Sekator dwuręczny teleskopowy do gałęzi (504M)  - zdjęcie duże 1

OPIS

Producent: Gerlach
Nr produktu: 504 M
EAN: 5901035502017

Lekki sekator teleskopowy:
Cięcie gałęzi i konarów drzew to jedno z najtrudniejszych wyzwań jakie czeka nas podczas wykonywania prac ogrodowych. Wymaga ono przede wszystkim dużej siły i cierpliwości. Narzędzia Gerlach zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić wygodne przycinanie gałęzi nawet przez wiele godzin. Jednym z takich udogodnień jest zdecydowanie zastosowanie ramienia teleskopowego w sekatorze.

Szczegółowy opis:
- Sekatory teleskopowe Gerlach dają możliwość wygodnego przycinania drzew liściastych, iglastych oraz owocowych, a także różnego rodzaju krzewów.
- Ramię teleskopowe pozwala dopasować narzędzie do wielkości ciała pracującej osoby oraz wysokości przycinanego drzewa lub krzewu, zapewniając optymalny zasięg cięcia.
- Sekatory Gerlach wykonane zostały ze stali niedrzewnej CrMoV, która jest niezwykle wytrzymałym oraz łatwym w utrzymaniu czystości materiałem. Dodatkowo zapewnia wyjątkową ostrość przez wiele lat użytkowania.
- Ostrze posiada dodatkową warstwę z powłoką PTFE, minimalizującą tarcie podczas cięcia.
- Mechanizm Steel Gear wbudowany w sekator pozwala na cięcie grubych gałęzi, zwiększając siłę cięcia i ograniczając wysiłek podczas pracy.
- W zmniejszeniu wysiłku pomaga również rękojeść sekatora wykonana z aluminium, dzięki czemu narzędzie jest lekkie – praca z narzędziem nie męczy szybko dłoni.
- Antypoślizgowe uchwyty typu Soft Touch gwarantują bezpieczeństwo oraz lepszą przyczepność rękojeści.

DOSTAWA 24H

Gerlach

Sekator dwuręczny teleskopowy do gałęzi (504M)

126,65 zł

Cena netto: 102,97 zł

Cena katalogowa brutto: 149,00 zł

Oszczędzasz: 22,35 zł

produkt: Dostępny

gwarancja: 24 mies.

aktualizowany: 29.03.2019

Certyfikat

PARAMETRY

  • Producent: Gerlach

 

 

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Produkty z kategorii