tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Dodatki

Peugeot Zestaw młynków PEUGEOT - TAHITI LATO - zdjęcie główne Peugeot Zestaw młynków PEUGEOT - TAHITI LATO  - zdjęcie duże 1

OPIS

LIKWIDACJA KOLEKCJI 2014: Młynki w super cenie

PRODUCENT: PEUGEOT
MODEL: TAHITI
WYSOKOŚĆ: 15 cm
KOLOR: różowy do soli, amarantowy do pieprzu
NR KATALOGOWY: PG-2-27261
MATERIAŁ: stal nierdzewna, drewno bukowe
MECHANIZM MIELENIA: tradycyjny
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta

Zestaw Młynków TAHITI - LATO
Młynki Tahiti dzięki swojemu designowi świetnie pasują do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Młynek posiada ergonomiczny kształt, wygodny podczas przygotowania potraw.

Najlepszy efekt mielenia pieprzu wedle zaleceń producenta, uzyskamy używając ziaren o średnicy 5 mm lub mniejszych. Młynek nie powinien być uzupełniany „kolorowym” pieprzem, ponieważ można doprowadzić do  zatkania mechanizmu. W młynku do pieprzu mieści się  4g ziarna, a w młynku na sól 8g. Oba młynki posiadają mechanizm tradycyjny.

PEUGEOT to francuska marka znana przede wszystkim fanom motoryzacji. Posiadając w swojej ofercie profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni, jest również znana smakoszom i szefom kuchni na całym świecie. Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej przygotowywanej potrawy. Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

WYPRZEDAŻ
DOSTAWA 24H
DARMOWA DOSTAWA

Peugeot

Zestaw młynków PEUGEOT - TAHITI LATO

179,10 zł

Cena netto: 145,61 zł

Cena katalogowa brutto: 199,00 zł

Oszczędzasz: 19,90 zł

produkt: Dostępny

gwarancja: Dożywotnia

aktualizowany: 14.02.2018

PARAMETRY

  • Producent: Peugeot
  • Model: tahiti
  • Przeznaczenie: do pieprzu , do soli

 

 

  • Tomasz, 25.08.2015

    Cena promocyjna bardzo atrakcyjna, tak samo jak młynki.

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Produkty z kategorii