Bohemia Pojemnik kryształowy na miód NIEDŹWIADEK (CZ748478) - zdjęcie główne

Bohemia

Pojemnik kryształowy na miód NIEDŹWIADEK (CZ748478)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 09.09.2021

Cena netto: 95,11 zł

Cena katalogowa brutto: 129,99 zł

Oszczędzasz: 13,00 zł

116,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: BOHEMIA
INDEKS: CZ748478
Opakowanie: tekturowe pudełko  

Pojemnik kryształowy na miód NIEDŹWIADEK z drewnianą szpatułką:
wysokość pojemnika – 13,5 cm - pojemność pojemnika– 0,50 l - długość szpatułki - 15 cm -  ilość – 1 szt.

Pojemnik ozdobiony jest na wieczku pszczółką w kolorze złotym. 
Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania.
Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem.
BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony.
W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia