Bolesławiec 149AR / Spodek 12,7 cm - GU1596 - zdjęcie główne

Bolesławiec

149AR / Spodek 12,7 cm - GU1596

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 15.09.2021

Cena netto: 34,89 zł

Cena katalogowa brutto: 47,69 zł

Oszczędzasz: 4,78 zł

42,91 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Zakłady Ceramiczne Bolesławiec Sp. z o.o.
Numer zdobienia: 149AR
Kod produktu: GU1596-149AR   
Można myć w zmywarce

Spodek:
- średnica – 12,7 cm, ilość - 1 szt.

Pasująca filiżanka: GU-1595

Posiadamy szeroką gamę produktów ceramicznych firmy „Bolesławiec” sp. z o.o.. Istnieje możliwość skompletowania dowolnego zestawu na indywidualne zamówienie Klienta. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.  
​*W przypadku braków magazynowych okres oczekiwania na realizację zamówienia ulega wydłużeniu (nawet do 12 tygodni)

O marce:

Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC to gwarancja niezawodności, trwałości oraz solidności akcesoriów kuchennych, wśród których dostępne są między innymi kubki, filiżanki, talerze, talerzyki, miski, salaterki, czarki, wazony, dzbanki a nawet elementy aranżacji wnętrz takie jak stylowa plastyka figuralna czy niebanalne wzornictwem, ozdobne wazony oraz designerskie zegary. Szeroką gamę produktów dopełniają też praktyczne pojemniki, deski do krojenia, chlebaki czy wiele innych przydatnych na co dzień produktów. Wszelkie wyroby produkowane są w oparciu o ekologiczne rozwiązania zakładające wykorzystanie wyłącznie nieszkodliwych tworzyw i niezagrażających zdrowiu oraz środowisku substancji stosowanych do wytwórstwa mas i szkliw. Znajdujące się w ofercie naczynia nadają się do trzymania w lodówkach, zastosowania w kuchenkach mikrofalowych oraz mycia w zmywarkach.
  • Producent:
    Bolesławiec
  • Zalecenia:
    do mikrofali, do piekarnika, do zmywarki
  • Dekoracja:
    149AR

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII