Krosno Glass S.A. Komplet do likieru / 7 elementów - Empire II (KP-1130) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Komplet do likieru / 7 elementów - Empire II (KP-1130)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.08.2021

Cena netto: 161,78 zł

Cena katalogowa brutto: 278,99 zł

Oszczędzasz: 80,00 zł

-21%
251,09 zł 198,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kategoria: Premium
Kolekcja: Empire
Nr katalogowy: KP-1130
Opakowanie: eleganckie pudełko

Karafka: pojemność - 700 ml, wysokość - 434 mm, średnica - 117 mm, ilość – 1 szt.
Kieliszki: pojemność - 50 ml, wysokość - 190 mm, średnica - 67 mm, ilość – 6 szt.

Nowoczesny komplet do likieru Empire II składa się z sześciu kieliszków o pojemności 50 ml i karafki do serwowania likierów i domowych nalewek o pojemności 700 ml. Zestaw wykonano w całości ręcznie, z najwyższej jakości szkła Crystalline, które gwarantuje mu najlepsze właściwości wizualne i użytkowe (zwiększona wytrzymałość). Charakterystyczny kształt karafki o smukłych liniach oraz kieliszek na długiej nóżce prezentują się bardzo subtelnie dodając kompletowi finezji. Z pewnością zestaw stanie się piękną ozdobą stołu i uroczystości.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • EAN:
  5900345874395
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do likieru
 • Kategoria:
  Premium
 • Kolekcja:
  Empire

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII