Krosno Glass S.A. Bola szklana 5 l - Horizon (0704) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Bola szklana 5 l - Horizon (0704)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 03.09.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 182,20 zł

Cena katalogowa brutto: 249,00 zł

Oszczędzasz: 24,89 zł

224,11 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Horizon
Nr katalogowy: 02-0705-5000
Kolor szkła: biały, zielony
Opakowanie tekturowe

Bola szklana:
 ​- wysokość - 225 mm, średnica - 225 mm, pojemność - 5 l, ilość - 1 szt.

Ręcznie wykonana bola z kolekcji Horizon zachwyca i intryguje. To wielofunkcjyjne naczynie może być wykorzystywane do serwowania ponczu lub kompotów, ale także jako wazon lub pojemna salaterka. Jak wszystkie produkty w kolekjci Horizon, szklana bola charakteryzuje się wyjątkowym kolorem, możliwy do osiągnięcia wyłącznie dzięki połączeniu mas szklanych przez doświadczonych hutników. Nietypowa, nowoczesna kolorystyka zamknięta w tradycyjnej, geometrycznej formie przyciąga wzrok. Odważne połączenie zieleni na zewnątrz ze stonowaną bielą wewnątrz, doda wiosennego charakteru każdej aranżacji stołu. Salaterki i bola w kolekcji Horizon są idealnie gładkie. Dzięki ręcznemu wykonaniu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, a mimo to doskonały. 

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Horizon

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII