Strona główna
/
Szkło
/
Karafki
/
Krosno Glass
/
Handmade / Karafka 900 ml - BEZBARWNA (4566..)
Krosno Glass S.A. Handmade / Karafka 900 ml - BEZBARWNA (4566..) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Handmade / Karafka 900 ml - BEZBARWNA (4566..)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 27,06 zł

Cena katalogowa brutto: 36,99 zł

Oszczędzasz: 3,71 zł

33,28 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Nr artykułu: 09-4566-0900..

KARAFKA bez korka:
- pojemność – 900 ml, wysokość – 27 cm, średnica u góry - 5 cm, średnica dna -13,5 cm, ilość – 1 szt.  

Wszystkie produkty galanteryjne są jedyne w swoim rodzaju i przy zakupie kilku sztuk może się okazać że nieznacznie się od siebie różnią. Wynika to z tego, iż technologia ręcznej produkcji oraz ręcznego wybarwiania szkła powodują, że każdy wyrób szklany jest unikalny i niepowtarzalny. Kolorowe i Bezbarwne Kolekcje krośnieńskie w większości przeznaczone są na rynki zagraniczne. Jesteśmy jednymi z niewielu sklepów posiadających te unikaty, dlatego gorąco zachęcamy do zakupu tych nietuzinkowych kolekcji.  

Oferta ważna do wyczerpania zapasów !!!

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do wina, do wody
 • Kategoria:
  Handmade - wyroby limitowane

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII