Krosno Glass S.A. Szklanki 300 ml - ILUMINATION (A366) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki 300 ml - ILUMINATION (A366)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 29.04.2021

Cena netto: 21,95 zł

Cena katalogowa brutto: 30,00 zł

Oszczędzasz: 3,00 zł

27,00 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Oferta ważna do wyczerpania zapasów!!! Produkt wycofywany ze sprzedaży.

Kolekcja: Ilumination
Nr katalogowy: 68-A366-0300
Opakowanie: Pudełko tekturowe  

Szklanka:
- pojemność – 300 ml, średnica  - 90 mm, wysokość - 90 mm, ilość – 1 komplet (6 szt.)

Illumination tworzą wyrafinowane, a zarazem funkcjonalne, kieliszki oraz szklanka i dzbanek, przeznaczone do serwowania zimnych napojów. Każdy z tych wyrobów cechuje się tradycyjną formą wykonaną z krystalicznie czystego szkła, z dbałością o każdy detal. Na szczególną uwagę zasługują smukłe czarki z efektem optyku, w których pięknie odbijają się refleksy świetlne podczas poruszenia kieliszkiem. To wszystko sprawia, że każda chwila z Illumination smakuje wspaniale.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • EAN:
  5900345789682
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do soku, do wody, do zimnych napojów
 • Kolekcja:
  Ilumination

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII