Krosno Glass S.A. Szklanki 390 ml - MIXOLOGY (8269) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki 390 ml - MIXOLOGY (8269)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 07.09.2021

Cena netto: 21,95 zł

Cena katalogowa brutto: 30,00 zł

Oszczędzasz: 3,00 zł

27,00 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Oferta ważna do wyczerpania zapasów!!! Produkt wycofywany ze sprzedaży.

Kolekcja: Mixology
Nr katalogowy: 68-8269-0390
Opakowanie: Pudełko tekturowe  

Szklanki:
- pojemność – 390 ml, średnica - 92 mm, wysokość - 106 mm, ilość – 1 komplet (6 szt.)

Kolekcja Mixology to seria wyjątkowych szklanek oraz kieliszek do wódki, przeznaczona przede wszystkim do serwowania mocnych alkoholi i drinków. Ich unikalny i niestandardowy kształt podkreśli smak ulubionych trunków, zaś serwowane w szkle drinki przeniosą nas w świat najwyższej klasy barmanów. Dzięki kolekcji Mixology odkryjesz tajemnicę wielu lat dojrzewania whisky, docenisz niezwykłą czystość wódki, a także odnajdziesz inspirację do tworzenia oryginalnych drinków.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do whisky, do zimnych napojów
 • Kolekcja:
  Mixology

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII