Krosno Glass S.A. Szklanki 450 ml / 2 szt. - Deco Line / Origami (zd. 150) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki 450 ml / 2 szt. - Deco Line / Origami (zd. 150)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 13.08.2020

Cena netto: 10,87 zł

Cena katalogowa brutto: 16,49 zł

Oszczędzasz: 3,12 zł

-10%
14,85 zł 13,37 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Deco Line
Zdobienie: 150 - Origami
Nr katalogowy: 68-8269-0450
Opakowanie: pudełko tekturowe

Szklanki:  
- pojemność - 450 ml, wysokość - 140 mm, średnica - 85 mm, ilość – 2 szt.

W tradycji japońskiej żuraw jest uznawany za symbol szczęścia, pokoju i długowieczności, a origami w jego formie to jeden z najbardziej klasycznych wzorów. Wysokie szklanki z kolekcji Deco z tym motywem, zachwycają delikatnym pięknem pastelowego wzoru, ale także - dzięki dużej pojemności i wygodnej rozchylanej formie - są wyjątkowo praktyczne. Eleganckie opakowanie A'2 sprawia, że doskonale sprawdzą się w formie niezobowiązującego prezentu dla kogoś bliskiego.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne, zdobione
 • Przeznaczenie:
  do zimnych napojów
 • Kategoria:
  Deco Line

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII