Krosno Glass S.A. Szklanki do cydru 500 ml - Mixology (C366) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki do cydru 500 ml - Mixology (C366)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 27.10.2020

Cena netto: 23,17 zł

Cena katalogowa brutto: 35,19 zł

Oszczędzasz: 6,69 zł

-11%
31,67 zł 28,50 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kategoria: Premium
Kolekcja: Mixology
Nr katalogowy: 68-C366-0500
Opakowanie: pudełko tekturowe

Szklanki do cydru:
- pojemność - 500 ml, wysokość - 110 mm, średnica - 91 mm, ilość – 6 szt.   

Szklanki cydru z kolekcji Mixology, o pojemności 500 ml. Minimalistyczna forma harmonizuje z wszelkiego rodzaju cydrami, zarówno tymi młodymi i mętnymi, jak mocno gazowanymi i orzeźwiającymi. Duża pojemność doskonale sprawdzi się, jeśli zechcesz do ulubionych napojów dodać owoce lub lód.  Wysokiej jakości szkło  budujące dno i ścianki tworzy wrażenie szklanki eleganckiej, przy zachowaniu prostoty kształtu i dużej wytrzymałości. Sprawdza się również jako szkło do tradycyjnego domowego kompotu oraz wszelkich wariacji z kruszonym lodem miętą i cytrusami.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • EAN:
  5900345855264
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  do zmywarki
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do zimnych napojów
 • Kategoria:
  Premium
 • Kolekcja:
  Mixology

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII