Krosno Glass S.A. Wazon 28 cm / zielony - Latitude (C532) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Wazon 28 cm / zielony - Latitude (C532)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 17.08.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 204,15 zł

Cena katalogowa brutto: 279,00 zł

Oszczędzasz: 27,90 zł

251,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Latitude
Nr katalogowy: 23-C532-0280
Kolor szkła: zielony
Opakowanie tekturowe

Wazon:
 ​- wysokość - 280 mm, średnica - 272 mm, ilość - 1 szt.

Zieleń króluje we wnętrzach już od kilku sezonów - pojawia się w dużych formatach: na tapetach, ścianach i tapicerkach, ale także w dodatkach: ceramice, szkle i rzeźbach. Zielony wazon Latitude o wysokości 28 cm to nasza odpowiedź na ten trend. Wazon Latitude posiada ciekawą modernistyczną formę, pasującą zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Szeroka dolna część zapewnia mu stabilność, a zwężenie u góry pozwala wyeksponować zarówno większe bukiety, jak i minimalistyczne kompozycje kwiatowe. Doskonale będzie wyglądał sam, jak i towarzystwie innych wazonów z tej kolekcji Latitude.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Latitude

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII