Krosno Glass S.A. Wazon 30 cm - Symphony Molto (C528) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Wazon 30 cm - Symphony Molto (C528)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 01.09.2020

Cena netto: 107,56 zł

Cena katalogowa brutto: 189,00 zł

Oszczędzasz: 56,70 zł

-23%
170,10 zł 132,30 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Symphony - Molto
Nr katalogowy: 23-C528-0300
Kolor szkła: bezbarwny, turkus, czerwony
Opakowanie tekturowe

Wazon:
 ​- wysokość - 300 mm, średnica - 204 mm, ilość - 1 szt.

Wazony Molto w kolekcji Symphony to dowód na doskonałą harmonię szkła beznarwnego i delikatnych kolorów. Wysoki (30cm), lekko zwężany wazon został częściowo pomalowany delikatną przejrzystą farbą w odcieniu czerwieni i błękitu. Ten delikatny zabieg sprawił, że wzon  prezentuje się oryginalnie i wyjątkowo okazale - nawet sam wazon, bez kwiatów będzie stanowił doskonałą ozdobę każdego wnętrza. 

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kolekcja:
  Symphony

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII