tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Aktualności

Stone Age - nowoczesna wariacja na temat białej porcelany

Fason Stone Age swoim kunsztownym wyglądem nawiązuje do jednej z najciekawszych epok w historii rzemieślnictwa, do czasów kiedy asymetria kamienia stanowiła dla człowieka fundamentalne znaczenie w dziedzinie sztuki i jej zastosowania w życiu codziennym.

Dodano: 05-08-2019

Handmade - ręcznie robione kieliszki i szklanki z Krosna

Zdaniem wielu specjalistów, jedne z najlepszych kieliszków na świecie tworzone są w austriackim miasteczku Kufstein. My jednak mamy nieco inną opinie i w poszukiwaniu najlepszych kieliszków udany się nieco bliżej, a mianowicie do Krosna, gdzie od wielu la

Dodano: 26-07-2019

Bake&Cook - porcelana idealna do wypiekania!

Już od wielu lat urok porcelany zaskakuje swoją różnorodnością. Aktualnie produkty zachwycają także i zdobieniami i wzorami, pośród których każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Dodano: 14-06-2019

roZbijamy ceny na szkło z Krosna.

Wiosna za oknami w pełni, więc to dobry czas na porządki w kuchni. Będzie więc okazja do przejrzenia zawartości swoich szafek i uzupełnienia zastawy stołowej.

Dodano: 05-04-2019

Noże Richardson Sheffield w Heliosie

Richardson Sheffield to ponad 150 - letnia tradycja, dzięki której produkty brytyjskiej firmy szczycą się niezwykłym pięknem oraz jakością dostępną dla każdego.

Dodano: 11-03-2019

Prezent na Dzień Kobiet

Choć, to domeną mężczyzn powinno być obdarowywanie swoich kobiet prezentami, nikt nie powiedział, że twój najlepszy prezent nie możesz wręczyć sobie samej.

Dodano: 01-03-2019

Nowe kolekcje Sofia z Ćmielowa w Helios Szkło

Elegancka forma i nowoczesny design, dwa na pozór odmienne opisy łączą się w jedno, w najnowszej kolekcji zestawów obiadowych Sofia od producenta porcelany Ćmielów.

Dodano: 19-02-2019

Idealny prezent na walentynki w Helios Szkło

Nie ma róży bez kolców, podobnie jak nie ma walentynek bez prezentu dla bliskiej ci osoby. Choć na pierwszy rzut oka wydawało by się, że kwiaty są idealnym podarkiem, warto zwrócić uwagę, że nie musi to być jedyny twój prezent.

Dodano: 05-02-2019