tel.:+48 (17) 87 00 311           ZALOGUJ SIĘ       REJESTRACJA

Aktualności

Sofia z Ćmielowa w Helios Szkło

Nowe kolekcje Sofia z Ćmielowa w Helios Szkło

Elegancka forma i nowoczesny design, dwa na pozór odmienne opisy łączą się w jedno, w najnowszej kolekcji zestawów obiadowych Sofia od producenta porcelany Ćmielów. Znajdziesz w nich kunszt estetyki o niepowtarzalnie wytłoczonych zdobieniach, które nadają się zarówno do rodzinnych obiadów, jak również do wystawnych przyjęć.

Porcelana z fasonu Sofia dostępną jest w trzech wariantach: niedekorowanych, zdobionych platynową linią oraz produktów zdobionych królewską linią złota. Każdy z poszczególnych wariantów stanowi idealne uzupełnienie klasycznych i nowoczesnych wnętrz.

W naszej ofercie proponujemy:

 - garnitur do kawy, składający się z 39 części o niepowtarzalnym kształcie w skład którego wchodzą filiżanki, spodki, talerze deserowe, imbryk, cukiernica oraz dzbanek na mleczko.

 - serwis obiadowy dla 12 osób składający się z 44 elementów, na które składają się talerze deserowe, głębokie oraz płytkie, ponadto półmisek owalny, rawierka, dwa rodzaje salaterek oraz niezbędna sosjerka.

- uzupełnieniem zestawu są wazy o pojemności 3 l, dostępne we wszystkich trzech wariantach wykończenia.

Nie sposób nie wspomnieć, że kształt fasonu Sofia wpasuje się, ze swoja elegancką nutą wykończenia, do każdej posiadanej zastawy.

Ćmielów

Waza 3,00 l - SOFIA Niedekorowana

107,11 zł

 

Ćmielów

Waza 3,00 l - 3607 SOFIA

130,50 zł

 

Ćmielów

Waza 3,00 l - 3604 SOFIA

130,50 zł