Aktualności

 
Promocyjny wrzesień z porcelaną Ćmielowa

Promocyjny wrzesień z porcelaną Ćmielowa

Co łączy dwór Jego Królewskiej Wysokości Filipa Króla Belgów i Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej? Odpowiedź na to pytanie jest prostsza, niż mogłoby się nam wydawać, chodzi mianowicie o porcelanowe zastawy stworzone przez Polską Fabrykę Porcelany „Ćmielów”. Teraz i ty dzięki promocji „9na9" możesz stać się właścicielem jednego z zestawów kawowych i obiadowych spotykanych na stołach monarchów i dyplomatów.

Nie przypadkiem wybrano właśnie liczbę 9, gdyż jej symboliczne znaczenie w wielu kulturach świata wiąże się ze szczęściem, które tym razem uśmiechnęło się również do ciebie. W jednej chwili możesz stać się właścicielem 12-osobowego serwisu obiadowego z kolekcji Gloria, składającej się aż z 44 części, w których skład wchodzi wszystko to, co pomoże Ci przyjąć gości w dostojny sposób.

Nawet jeżeli już posiadasz swój wymarzony zestaw obiadowy, to i tak gwarantujemy, że wśród produktów znajdziesz taki, który swoim wyglądem przemówi do twojego serca. W związku z 9% rabatem na 9-ty miesiąc, możemy nabyć w niesamowicie korzystnej cenie wiele garniturów do kawy dla 12-osób, zawierających w zestawach, m.in. imbryk, filiżanki wraz ze spodkami oraz dzbankiem do mleczka. Wszystkie zestawy są rzecz jasna wykonane w różnych stylach, a magia białej porcelany jedynie podkreśla ich kunszt wykonania.

Już od dzisiaj, takie kolekcje jak Yvonne, Rococo, Feston czy Lwów mogą znaleźć się wśród twojej domowej zastawy stołowej. Płynne, organiczne linie oraz ornamentowe dekoracje o asymetrycznym kształcie przypominającym muszle to ikona stylu. Rococco jest najlepszym dowodem na ponadczasowość klasycznych wzorów polskiej porcelany. Jeżeli jesteś fanem stylu Art. Ceco, geometrycznych kształtów i wyszukanych demokracji, to z pewnością zestawy kawowe Lwów są dla ciebie. Królem praktyczności i uniwersalności, w połączeniu z estetyką, są zestawy obiadowe kolekcji Yvonne.

Dodatkowym atutem porcelany z Ćmielowa jest możliwość mycia naczyń w zmywarkach, tak aby nic nie zdołało przerwać magii jesiennego odpoczynku, któremu często towarzyszą, delikatnie rozbijające się o parapet, krople deszczu. Cała ta królewska forma może stać się częścią twojej codzienności.

Wystarczy, że podczas zakupów w sklepie Helios-Szkło skorzystasz z kodu „9na9” i uzyskasz 9% rabatu na 12-to osobowe zestawy obiadowe i kawowe z Ćmielowa.

 

Promocja trwa do 30.09.2019 roku.

Wybrane zestawy promocyjne: