Aktualności

 
Lubiana Stone Age -  nowoczesna wariacja na temat białej porcelany

Stone Age - nowoczesna wariacja na temat białej porcelany

Fason Stone Age swoim kunsztownym wyglądem nawiązuje do jednej z najciekawszych epok w historii rzemieślnictwa, do czasów kiedy asymetria kamienia stanowiła dla człowieka fundamentalne znaczenie w dziedzinie sztuki i jej zastosowania w życiu codziennym. Dzięki niej wytwory ludzkich rąk były nie tylko zwykłymi produktami do użytku codziennego, lecz niezbędnym asortymentem z duszą.

Do tych jakże ekstrawaganckich tradycji nawiązuje Lubiana, oferująca swoim klientom kolekcje porcelany przywodzącą na myśl szczyptę dzikości i nutę klasy w zestawach Stone Age. Niewątpliwie jest w czym wybierać, gdyż wśród proponowanych produktów znajdziemy dosłownie wszystkie elementy domowej zastawy.

Wśród propozycji znajdziemy półmiski, tace, zestawy filiżanek oraz głębokich i płytkich talerzy. Ponadto do naszej dyspozycji jest szeroki wybór salaterek. Wszystkie produkty dostępne są w kolorach zachowujących idealną proporcję pomiędzy epoką Stone Age a dobrym smakiem.

Stone Age to nie tylko ekskluzywna kolekcja „dla wybranych”, której celem jest urozmaicenie stołów najlepszych europejskich restauracji. To przede wszystkim propozycja dla Ciebie, aby na twój domowy stół wnieść nieco pradawnego ducha dzikości. Z pewnością kolekcja Stone Age to obowiązkowa pozycja dla pasjonatów oryginalnych fasonów porcelany. Nie zapominamy również o naszych przyjaciołach, którym dzięki produktom Stone Age możemy zrobić efektowny prezent.

Jakby tych zalet było wciąż mało, za ich efektownością przemawia kolejny fakt nadający im jeszcze większego splendoru. Mowa o kolorach i ich wyrazistości, a wszystko dzięki temu, że każdy z produktów jest ręcznie malowany, by w jeszcze większym stopniu swoim wyglądem nawiązywać do jednej z najciekawszych sztuk rzemieślniczych w historii ludzkości.

Kolor ceglasty wyraża ognistość charakteru tamtych czasów, jego niczym niezaburzoną wyrazistość. Barwa morska to oczywiste nawiązanie do natury, do miejsca w którym wszystko się zaczyna i które w pierwszym wrażeniu wzbudza w nas jedynie spokój, nadając porcelanie gracji godnej operowej divy. Kolor beżowy kolekcji Stone Age ma za zadanie przywołać wrażenie, jakby nasz wzrok rzeczywiście oglądał produkt z litej skały. Czy tak jest w istocie, musicie ocenić to sami, choć należy zaznaczyć, że pierwsze wrażenie bywa powalająco intensywne.

 

PROMOCJA:

Z kodem rabatowym  „StoneAge”  w dniach 05.08.2019 do 31.08.2019 rabat 10% - SPRAWDŹ ==>>