DeBuyer Mata silikonowa MoulFlex do wypieku babeczek (30 cm) - zdjęcie główne

DeBuyer

Mata silikonowa MoulFlex do wypieku babeczek (30 cm)

Produkt wycofany ze sprzedaży.
Zobacz inne produkty z kategorii: Blachy / formy do pieczenia

Wysyłka 2-3 dni
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 16.04.2021

Cena netto: 52,20 zł

Cena katalogowa brutto: 71,34 zł

Oszczędzasz: 7,13 zł

64,21 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Materiał: silikon
Nr katalogowy: D-1964-01
Liczba ciastek: 6 szt.
Nadaje się do mycia w zmywarkach.

Mata silikonowa Moul`Flex do ciastek - babeczek:  
- długość - 30 cm, szerokość – 17,5 cm, wymiar ciastka - 8 x 3,5 cm, ilość ciastek w formie - 6 szt.

Mata silikonowa przeznaczona jest wypiekania muffinów. Jednorazowo możliwe jest wypieczenie 6 szt. ciastek o wielkości 8 x 3,5 cm. Maty Moul`Flex są doporne na temperatury od -40 do +280 stopni celsjusza. Mata wykonana jest z silikonu, który natłuszcza sie tylko przed pierwszym użyciem, przy każdym następnym nie jest to konieczne. Producent zaleca aby nie zostawiać pustych foremek, ponieważ grozi to uszkodzeniu maty, aby temu zapobiec należy wolne miejsce posypać mąką, wówczas zabezpieczymy formę przed uszkodzeniem.Formę należy myć gorącą wodą lub w zmywarce.

O marce:

Jedną z szeroko rozpowszechnionych firm specjalizujących się w wytwórstwie solidnej jakości akcesoriów kuchennych jest renomowany producent De Buyer. Firma ciesząca się wieloletnią tradycją prężnego istnienia na rynku jest wiodącym francuskim przedsiębiorstwem proponującym wysokiej jakości kolekcje wyrobów idealnych zarówno do codziennego, typowo domowego użytku, jak także i nowoczesnych dodatków i przyborów oraz naczyń idealnie sprawdzających się w funkcjonowaniu profesjonalnych lokali gastronomicznych. Firma powstała w 1830 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa, oferując konsumentom niezawodne produkty najwyższych standardów.
  • Producent:
    DeBuyer
  • Zalecenia:
    do zmywarki, do mikrofali, do piekarnika, zamrażarka