Gerlach Patelnia 24 cm - SOLID (312R) - zdjęcie główne

Gerlach

Patelnia 24 cm - SOLID (312R)

Produkt dostępny tyko w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Patelnie stalowe Solid zapewnią bezstresową pracę w kuchni bez ryzyka przypalenia ulubionych dań. Wyprodukowane zostały w taki sposób, aby zagwarantować bezpieczeństwo dla zdrowia podczas intensywnego smażenia. Dzięki małej ilości tłuszczu, która jest potrzebna do przyrządzenia dań na patelni Solid, gotowanie zdrowych i niskokalorycznych posiłków jest łatwe i przyjemne.

Producent: Gerlach
Model: SOLID
średnica: 24 cm

Szczegółowy opis:
Patelnie z linii Solid posiadają oryginalną, szwajcarską powłokę ILAG Ultimate Durit Pro, która jest wyjątkowo twarda oraz odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Potrawy nie przywierają do dna patelni. Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dla zdrowia użytkowników. Powłoka nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak związki niklu, metali ciężkich i PFOA.
Spód patelni posiada wbudowany dysk, zapewniający równomierną dystrybucję ciepła, co wpływa na efektywność gotowania oraz pozwala na krótsze i energooszczędne smażenie. Dzięki zastosowanej technologii Full Induction, wszystkie przyrządzane składniki są szybko i precyzyjnie przesmażone.

Linia Solid nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek.
Wygodna rączka nie nagrzewa się i gwarantuje komfort użytkowania podczas smażenia w wysokich temperaturach.
Wyjątkowo szczelna i gładka powłoka ILAG Ultimate Durit Pro jest łatwa w ręcznym czyszczeniu.

  • Producent:
    Gerlach
  • Zalecenia:
    do kuchni gazowych, elektrycznych, ceramicznych, do płyt indukcyjnych
  • Model Gerlach:
    Solid