Gerlach Patelnia głęboka 24 cm - CONTRAST PROCOAT (NK328) - zdjęcie główne

Gerlach

Patelnia głęboka 24 cm - CONTRAST PROCOAT (NK328)

Produkt dostępny tyko w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Patelnia głęboka CONTRAST PROCOAT:
- średnica - 24 cm, ilość - 1 szt. 

Patelnia CONTRAST PROCOAT to błyskawiczne i przyjemne gotowanie
Aluminiowe patelnie Contrast Procoat to połączenie funkcjonalności i wysokiej klasy materiałów. Pokryte specjalną powłoką  Ilag Xera Dur ® Non Stick, która doskonale zapobiega przywieraniu potraw. Produkty z linii Contrast Procoat ułatwiają przygotowywanie zdrowszych posiłków przy zachowaniu jak najlepszego smaku, aromatu i wartościowych składników odżywczych.

Szczegółowy opis:
Patelnie z linii Contrast Procoat posiadają powłokę nieprzywierającą Ilag Xera Dur ® Ceramic Non Stick wzmocnione domieszką ceramiczną ­ − wyjątkowo twardą i odporną na działanie wysokich temperatur. Z myślą o intensywnym użytkowaniu w naczyniu powłoka została wzmocniona przez Xerogel ®, co sprawia, że powłoka ceramiczna nie jest podatna na ścieranie. To produkt dla najbardziej wymagających osób, ceniących sobie jakość oraz wytrzymałość używanych produktów. Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.
Grube dno zapewnia perfekcyjną i równomierną dystrybucję ciepła oraz gwarantuje, że linia Contrast Procoat jest odpowiednia do wszystkich rodzajów kuchenek.
Ważną cechą jest wykorzystywanie w pełni potencjału płyt indukcyjnych, dzięki grubemu dnu z wbudowanym pełnym dyskiem aluminiowym na indukcję (technologia Full Induction), która zapewnia szybsze przyrządzanie potraw.
Antypoślizgowy i ergonomiczny uchwyt Soft Touch wykonany z silikonu, nie nagrzewa się, zapewniając komfort i wygodę w gotowaniu wszystkich posiłków.

 • EAN:
  5901035489080
 • Producent:
  Gerlach
 • Zalecenia:
  do kuchni gazowych, elektrycznych, ceramicznych, do płyt indukcyjnych
 • Model Gerlach:
  Contrast Procoat