Peugeot Młynek do pieprzu ESTEREL - kolor NATURALNY (21 cm) - zdjęcie główne

Peugeot

Młynek do pieprzu ESTEREL - kolor NATURALNY (21 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 04.06.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 135,37 zł

Cena katalogowa brutto: 185,00 zł

Oszczędzasz: 18,49 zł

166,51 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Model: ESTEREL (młynek do pieprzu)
Wysokość: 21 cm
Kolor: NAaturalny
Nr Katalogowy: PG-28916
Materiał: stal nierdzewna, drewno bukowe
Mechanizm mielenia: Tradycyjny
GWARANCJA na mechanizm mielący: wieczysta  

Młynek ESTEREL to połączenie dobrego stylu z najwyższej jakości drewnem. Frezowany korpus w połączeniu z gładką powierzchnią gałki kręcącej, nadaje młynkowi wyjątkowego, egzotycznego wyglądu. Młynek posiada tradycyjny mechanizm mielący i według producenta mieści się w nim 4g pieprzu. Mechanizm został wykonany z materiałów najwyższej jakości, wytrzymałych i odpornych na korozje. Nie zaleca się używania kolorowych ziaren pieprzu, gdyż mogą one zapychać mechanizm.
PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy.

 • EAN:
  4006950028916
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  esterel
 • Przeznaczenie:
  do pieprzu

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII