Peugeot Młynek do pieprzu z solniczką - PEP`S 2w1 / Czerwony - zdjęcie główne

Peugeot

Młynek do pieprzu z solniczką - PEP`S 2w1 / Czerwony

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 30.06.2020

Cena netto: 79,76 zł

Cena katalogowa brutto: 109,00 zł

Oszczędzasz: 10,90 zł

98,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

ModelL: PEP`S 2w1
Wysokość: 8 cm
Nr katalogowy: PG-30902
Kolor: Czerwony
Materiał: tworzywo, silikon, stal nierdzewna
Mechanizm mielący: tradycyjny
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta  

Solniczka i pieprzniczka w jednym. Designerski młynek PEP`s 2w1 to zabawny wygląd i wygoda w jednym urządzeniu. Posiada funkcjonalne rozwiązanie, dolna część młynka posiada mechanizm mielący pieprz, a górna pojemniczek na sól.
Obudowa została wykonana z tworzywa i silikonu a mechanizm mielący z wysokiej jakości stali nierdzewnej, na którą producent daje dożywotnią gwarancję. Posiada regulację przemiału ziaren poprzez pokręcenie śruby znajdującej się na górze młynka.
Młynek posiada nierówne zakończenie podstawy, co sprawia, że po odstawieniu go na stół zaczyna się kołysać. Zabawny, efektowny i oryginalny, idealny nie tylko na prezent. Dostępny w czterech kolorach.  
Nie zaleca się używania kolorowych ziaren pieprzu, gdyż mogą one uszkodzić mechanizm.

PEUGEOT to francuska marka znana przede wszystkim fanom motoryzacji. Posiadając w swojej ofercie profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni, jest również znana smakoszom i szefom kuchni na całym świecie.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej przygotowywanej potrawy.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.

 • EAN:
  4006950030902
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  pep s
 • Przeznaczenie:
  do pieprzu, do soli

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII