Młynek do soli - COMMERCY (15 cm) - zdjęcie główne

Młynek do soli - COMMERCY (15 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 30.06.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 182,20 zł

Cena katalogowa brutto: 249,00 zł

Oszczędzasz: 24,89 zł

224,11 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: PEUGEOT
MODEL: COMMERCY (młynek do soli)
WYSOKOŚĆ: 15 cm
NR KATALOGOWY: PG-25113
MATERIAŁ: stal nierdzewna, akryl
MECHANIZM MIELENIA: U-Select*
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta

Młynki COMMERCY są eleganckie i zarazem nowoczesne, śmiało mogą zastąpić tradycyjną pieprzniczkę czy solniczkę. Wykonane są ze stali nierdzewnej i akrylu. Dzięki przezroczystości akrylu można obserwować proces mielenia oraz kontrolować poziom ziaren. W młynku mieści się 44g pieprzu.
Młynek zawiera mechanizm U-Select.
* U-SELECT  - opatentowany przez producenta mechanizm umożliwiający precyzyjne ustawienie grubości mielenia ziarna pieprzu lub kryształków soli

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy.

 

 • EAN:
  4006950025113
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  commercy
 • Przeznaczenie:
  do soli