Peugeot Młynek do soli MADRAS - kolor Czekoladowy (16 cm) - zdjęcie główne

Peugeot

Młynek do soli MADRAS - kolor Czekoladowy (16 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 04.06.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 164,64 zł

Cena katalogowa brutto: 225,00 zł

Oszczędzasz: 22,49 zł

202,51 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

MODEL: MADRAS (młynek do soli)
WYSOKOŚĆ: 16 cm
KOLOR: czekoladowy
NR KATALOGOWY: PG-25212
MATERIAŁ: stal nierdzewna, drewno bukowe
MECHANIZM MIELENIA: U-Select*
GWARANCJA na mechanizm: wieczysta

Młynki MADRAS cechuje prostota i elegancja. W każdej kuchni będą miłym dodatkiem, a swoim kształtem i wykonaniem będą upiększały każdy stół.
Wykonane są ze stali nierdzewnej i drewna bukowego w kolorze czekoladowym. Młynek został wyposażony w mechanizm opatentowany przez producenta U-Select*, który umożliwia precyzyjne ustawienie grubości mielenia ziarna pieprzu lub kryształków soli. Uzupełnianie następuje poprzez stalową klapkę, umieszczoną w górnej części młynka. Klapka posiada magnes, dzięki któremu z łatwością można ją podważyć. W młynku mieści się 8g soli.

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy
 

 • EAN:
  4006950025212
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  madras
 • Przeznaczenie:
  do soli

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII