Młynek do soli SAINT MALO - kolor CZEKOLADOWY (14 cm) - zdjęcie główne

Młynek do soli SAINT MALO - kolor CZEKOLADOWY (14 cm)

Dostępny
Gwarancja: Dożywotnia
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 120,74 zł

Cena katalogowa brutto: 165,00 zł

Oszczędzasz: 16,49 zł

148,51 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: PEUGEOT
Model: SAINT MALO (młynek do soli)
Wysokość: 14 cm
Kolor: CZEKOLADOWY
Nr Katalogowy: PG-27490
Materiał: stal nierdzewna, drewno bukowe
Mechanizm mielenia: Tradycyjny
GWARANCJA na mechanizm mielący: wieczysta  

SAINT MALO to młynek, który cechuje zarówno prostota jak i minimalizm. Mechanizm młynka odróżnia się od innych tym, że jest wpędzany w ruch za pomocą klasycznej korbki.
Obudowa z drewna bukowego z delikatnie zarysowaną linią dopełnia minimalistyczny design młynka. Młynek został wyposażony w mechanizm tradycyjny i według producenta w młynku mieści się 8g soli.  

PEUGEOT to marka znana od wielu dziesięcioleci nie tylko fanom motoryzacji, ale także smakoszom i szefom kuchni na całym świecie, oferując profesjonalne młynki do zastosowania w kuchni.
Dzięki zastosowanej w mechanizmie specjalnej obróbce stali, jest on odporny na korozję i cechuje się dużą wytrzymałością - dlatego właśnie firma Peugeot udziela na niego pełnej dożywotniej gwarancji.
Młynki Peugeot dzięki swemu zaawansowanemu mechanizmowi stwarzają możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren i dopasowania jej do każdej potrawy.

 • EAN:
  4006950027490
 • Producent:
  Peugeot
 • Model:
  chateaneuf
 • Przeznaczenie:
  do soli