Westmark Aluminiowy nóż do sera (7100) - zdjęcie główne

Westmark

Aluminiowy nóż do sera (7100)

Dostępny
Gwarancja: 5 lat
Aktualizowany: 14.12.2023

Cena netto: 37,39 zł

Cena katalogowa brutto: 45,99 zł

45,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 7100 2270
Materiał: stal szlachetna, aluminium  

SKŁAD:
Aluminiowy nóż do sera: - wymiary: 140 x 105 x 10 mm  

Nóż do sera wykonany jest z wytrzymałego aluminium, pokrytego specjalną powłoką nadającą się do kontaktu z żywnością, natomiast ostrzem noża jest w drucik wykonany ze stali szlachetnej.
Przyrząd ten używany jest do krojenia głównie serów półtwardych, aczkolwiek ze schłodzonym miękkim serem również sobie poradzi, krojąc go na ładne plasterki. W trakcie krojenia sera można kontrolować grubość plastrów, poprzez odpowiednie ustawienie kąta nachylenia noża.
Nóż posiada praktyczny otwór do zawieszenia.  
Nóż można myć w zmywarce.  
Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094710070
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki