Westmark Dekoracyjna krajalnica do warzyw TRIOLO (1165 2260) - zdjęcie główne

Westmark

Dekoracyjna krajalnica do warzyw TRIOLO (1165 2260)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 30.11.2020

Cena netto: 70,73 zł

Cena katalogowa brutto: 87,00 zł

87,00 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 1165 2260
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Dekoracyjna krajalnica do warzyw TRIOLO:
- wymiary: 188 x 68 x 93 mm  

Krajalnica posiada trzy ostrza ze stali nierdzewnej, które tną warzywa lub owoce na trzy różne sposoby. Posiada również wygodny uchwyt z tworzywa, który nie obciąża ręki podczas długiego krojenia. Idealna do precyzyjnego i oryginalnego krojenia warzyw i owoców na sałatki.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094116568
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII