Westmark Granitowy moździerz z tłuczkiem (6960) - zdjęcie główne

Westmark

Granitowy moździerz z tłuczkiem (6960)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Akcesoria kuchenne

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 11.05.2023

Cena netto: 138,20 zł

Cena katalogowa brutto: 169,99 zł

169,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 6960 2260
Materiał: naturalny granit   
Wymiary: 130 x 70 mm  

Moździerz wykonany jest z naturalnego granitu, bardzo solidny i wytrzymały. W zestawie znajduje się poręczny granitowy tłuczek do kruszenia, mielenia ziół i przypraw.   Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją.
WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII