Westmark Łopatka do przewracania GALLANT (2935 2270) - zdjęcie główne

Westmark

Łopatka do przewracania GALLANT (2935 2270)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 08.03.2021

Cena netto: 18,69 zł

Cena katalogowa brutto: 22,99 zł

22,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 2935 2270
Materiał: tworzywo sztuczne

Łopatka do przewracania GALLANT:
- wymiary: 300 x 87 x 30 mm  

Łopatka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na temperaturę do 210 stopni celsjusza. Posiada praktyczny uchwyt, dzięki któremu łopatkę możemy zawiesić w wygodnym dla nas miejscu. Uchwyt posiada charakterystyczne dla serii GALLANT czerwone wykończenie. Łopatkę można bezpiecznie używać do powierzchni teflonowych, bez obawy przed uszkodzeniem. Nadaje się do mycia w zmywarkach.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094293573
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII