Westmark Otwieracz (1126 4470) - zdjęcie główne

Westmark

Otwieracz (1126 4470)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 08.12.2020

Cena netto: 35,12 zł

Cena katalogowa brutto: 47,99 zł

Oszczędzasz: 4,79 zł

43,20 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 1126 4470
Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Otwieracz:
- wymiary: 185 x 74 x 53 mm  

Wygodny i praktyczny otwieracz do otwierania puszek. Wykonany ze stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego. Posiada również otwieracz do butelek kapslowanych. Idealny i przydatny w każdej kuchni.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094112676
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII