Westmark Praska do hamburgerów (6233) - zdjęcie główne

Westmark

Praska do hamburgerów (6233)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 43,17 zł

Cena katalogowa brutto: 58,99 zł

Oszczędzasz: 5,89 zł

53,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 6233 2260
Materiał: tworzywo sztuczne ABS, TPE  
Praska do hamburgerów: - wymiary – 150 x 160 x 60 mm  

Okrągła praska do hamburgerów, która została zaprojektowana z myślą o fanach hamburgerów. Domowe, ręcznie robione hamburegy po użyciu praski mają idealnie okrągły kształt, dopasowany do bułki. Łatwa w użyciu praska, wykonana jest z solidnego tworzywa ABS, TPE. Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094623363
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII