Westmark Praska do ziemniaków (6124) - zdjęcie główne

Westmark

Praska do ziemniaków (6124)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.01.2021

Cena netto: 74,79 zł

Cena katalogowa brutto: 91,99 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

91,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: WESTMARK
Numer katalogowy: 6124 2270
Materiał: ocynkowana stal  
Wymiary: 270 x 105 x 115 mm  

Poręczna praska do ziemniaków, wykonana jest ocynkowanej stali. Idealna do puree z ziemniaków i rozmaitych przecierów warzywnych, podstawa każdej kuchni.   Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094612473
  • Producent:
    Westmark

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII