Westmark Szczypce do krojenia pieczeni (6300 2260) - zdjęcie główne

Westmark

Szczypce do krojenia pieczeni (6300 2260)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 01.12.2020

Cena netto: 73,16 zł

Cena katalogowa brutto: 99,99 zł

Oszczędzasz: 10,00 zł

89,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Numer katalogowy: 6300 2260
Materiał: aluminium  
Nadaje się do mycia w zmywarce.

Szczypce do krojenia pieczeni:
- wymiary: 255 x75 x 65 mm  

Szczypce wykonane są z wysokiej jakości aluminium. W prosty sposób uławiają krojenie pieczeni zabezpieczając nasze dłonie przez skaleczeniem. Przy tym są bardzo poręczne i wygodne w użyciu.

Produkty niemieckiej firmy WESTMARK, zostały zaprojektowane i  opracowane przez wysokiej klasy specjalistów z adekwatnie wysoką niemiecką precyzją. WESTMARK oferuje szeroki wachlarz produktów pomysłowych i praktycznych, służących jako gadżety do kuchni.

O marce:

Wysoka klasa wytwórstwa, solidność produkcji oraz pełen profesjonalizm to podstawowe cechy, jakie wyróżniają wyroby oferowane przez renomowanego producenta Westmark. Niemiecka marka stanowi czołowego przedstawiciela rekomendowanych firm specjalizujących się w wytwórstwie wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W ofercie Westmark dostępne są m.in. stylowe narzędzia kuchenne i praktyczne przybory idealne do codziennego zastosowania. Wśród akcesoriów znajdują się dziadki do orzechów, łyżki do serwowania, moździerze, kamienie szlifierskie do ostrzenia noży, korkociągi, łyżki cedzakowe, ubijaki do ziemniaków i praski, łopatki do przewracania, obieraczki i tarki, wyciskarki do soków, chochle i wiele innych dodatków.
  • EAN:
    4004094630064
  • Producent:
    Westmark
  • Zalecenia:
    do zmywarki

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII