Anita Crystal Kieliszki kryształowe do wina 300 ml - RUBIN (372X CARO) - zdjęcie główne

Anita Crystal

Kieliszki kryształowe do wina 300 ml - RUBIN (372X CARO)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 15.09.2021
dostawa gratis!

Cena netto: 321,22 zł

Cena katalogowa brutto: 439,00 zł

Oszczędzasz: 43,90 zł

395,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: Anita Crystal Kolor szkła kryształowego: rubin
Nazwa produktu: 372X CARO RU
Sposób wykonania: wszystkie procesy obróbki wykonywane są ręcznie
INDEX: 72351  

Kieliszki do wina:
pojemność – 300 ml , wysokość – 20 cm, wysokość nogi – 11 cm, średnica czarki – 8,5 cm , średnica stopki – 6,5 cm, ilość- 1 komplet (6 szt.)  

Soczyście rubinowe kieliszki kryształowe ANITA, są wyjątkowo eleganckie i stylowe. Dzięki nim każdy stół będzie zawsze wyglądał zjawiskowo.

O marce:

Popularna firma Anita Crystal to jeden z naczelnych producentów kryształów, który zaistniał na polskim rynku w 1984 roku i od tego momentu nieprzerwanie funkcjonuje jako solidny i niezawodny wytwórca proponujący wysokiej jakości wyroby ręcznie szlifowane. Producenta na tle szerokiego wachlarza firm konkurencyjnych wyróżnia wierność tradycji przez co rozumie się przywiązanie do manualnego zdobnictwa wypuszczanych na rynek produktów. Taki model pracy przedsiębiorstwa sprawia, że Anita Crystal gwarantuje klientom jedyne w swoim rodzaju produkty o niebanalnym designie oraz niepospolitych i niepowtarzalnych kształtach. Wieloletnia działalność idąca w parze z ogromnym doświadczeniem pozwalają natomiast na systematyczne poszerzanie zakresu proponowanych wyrobów. Dodatkowo producent oferuje nietuzinkowe motywy dekoracyjne, w tym zarówno klasyczne cięcia, jak także i innowacyjne formy, jakie stanowią przejaw nowoczesnej ornamentyki. W ofercie m.in. zestawy kryształowych kieliszków oraz szklanek wyróżniające się elegancją zdobnictwa, oryginalną estetyką oraz praktycznością i funkcjonalnością zastosowania.
  • Producent:
    Anita Crystal
  • Przeznaczenie:
    do wina
  • Szlif:
    caro

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII