Anita Crystal Kieliszki kryształowe do wódki 60 ml - RUBIN (342 CARO) - zdjęcie główne

Anita Crystal

Kieliszki kryształowe do wódki 60 ml - RUBIN (342 CARO)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Kieliszki

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 10.08.2020

Cena netto: 131,71 zł

Cena katalogowa brutto: 180,00 zł

Oszczędzasz: 18,00 zł

162,00 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: Anita Crystal
Kolor szkła kryształowego: rubin
Nazwa produktu: 342 CARO RU
Sposób wykonania: wszystkie procesy obróbki wykonywane są ręcznie
INDEX: 72353  

Kieliszki do wódki:
pojemność – 60 ml, wysokość – 11 cm, wysokość nogi – 6 cm, średnica czarki – 5,3 cm , średnica stopki – 4,8 cm, ilość- 1 komplet (6 szt.)  

Soczyście rubinowe kieliszki kryształowe ANITA, są wyjątkowo eleganckie i stylowe. Dzięki nim każdy stół będzie zawsze wyglądał zjawiskowo.

O marce:

Popularna firma Anita Crystal to jeden z naczelnych producentów kryształów, który zaistniał na polskim rynku w 1984 roku i od tego momentu nieprzerwanie funkcjonuje jako solidny i niezawodny wytwórca proponujący wysokiej jakości wyroby ręcznie szlifowane. Producenta na tle szerokiego wachlarza firm konkurencyjnych wyróżnia wierność tradycji przez co rozumie się przywiązanie do manualnego zdobnictwa wypuszczanych na rynek produktów. Taki model pracy przedsiębiorstwa sprawia, że Anita Crystal gwarantuje klientom jedyne w swoim rodzaju produkty o niebanalnym designie oraz niepospolitych i niepowtarzalnych kształtach. Wieloletnia działalność idąca w parze z ogromnym doświadczeniem pozwalają natomiast na systematyczne poszerzanie zakresu proponowanych wyrobów. Dodatkowo producent oferuje nietuzinkowe motywy dekoracyjne, w tym zarówno klasyczne cięcia, jak także i innowacyjne formy, jakie stanowią przejaw nowoczesnej ornamentyki. W ofercie m.in. zestawy kryształowych kieliszków oraz szklanek wyróżniające się elegancją zdobnictwa, oryginalną estetyką oraz praktycznością i funkcjonalnością zastosowania.
  • Producent:
    Anita Crystal
  • Przeznaczenie:
    do wódki
  • Szlif:
    caro

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII