Strona główna
/
Kryształ
/
Figurki kryształowe
/
Bohemia
/
Bucik kryształowy 19,5 cm (CZ663023)
Bohemia Bucik kryształowy 19,5 cm (CZ663023) - zdjęcie główne

Bohemia

Bucik kryształowy 19,5 cm (CZ663023)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 99,88 zł

Cena katalogowa brutto: 136,51 zł

Oszczędzasz: 13,66 zł

122,85 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: BOHEMIA
Linia: BUCIK
Index: CZ663023
Opakowanie: tekturowe pudełko  

BUCIK kryształowy:
- długość: 19,5 cm - wysokość: 13 cm - ilość – 1 szt.  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    figurki kryształowe

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII