Bohemia Kieliszki kryształowe do szampana 190 ml - FREGATA - zdjęcie główne

Bohemia

Kieliszki kryształowe do szampana 190 ml - FREGATA

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 25.01.2021

Cena netto: 31,09 zł

Cena katalogowa brutto: 42,48 zł

Oszczędzasz: 4,24 zł

38,24 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: Fregata
Nr katalogowy: 998842
Opakowanie tekturowe  

Kieliszki kryształowe do szampana:
- pojemność - 190 ml, średnica czarki – 6,5 cm, średnica stopki – 6,5 cm, wysokość - 24,7 cm, ilość – 6 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    fregata
  • Przeznaczenie:
    do szampana