Bohemia Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638) - zdjęcie główne

Bohemia

Komplet kryształowy do whisky - FJORD (CZ678638)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 06.11.2020
dostawa gratis!

Cena netto: 204,15 zł

Cena katalogowa brutto: 279,00 zł

Oszczędzasz: 27,90 zł

251,10 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: FJORD
Index: CZ678638
Opakowanie: tekturowe pudełko

Zestaw kryształowy WHISKY SET /karafka+szklanki/  
- Karafka kryształowa: pojemność – 0,85 l, wysokość z korkiem – 25,5 cm, wysokość bez korka – 18,5 cm, ilość – 1 szt.  
- Szklanki kryształowe: pojemność – 250 ml, wysokość –  8,5 cm, średnica góry szklanki – 8,5 cm, ilość – 6 szt.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu kryształu dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    fjiord
  • Przeznaczenie:
    do whisky

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII