Strona główna
/
Kryształ
/
Świeczniki
/
Bohemia
/
Świecznik kryształowy 30 cm - EMPERY (624543)
Bohemia Świecznik kryształowy 30 cm - EMPERY (624543) - zdjęcie główne

Bohemia

Świecznik kryształowy 30 cm - EMPERY (624543)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Świeczniki

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 28.06.2024

Cena netto: 141,21 zł

Cena katalogowa brutto: 192,99 zł

Oszczędzasz: 19,30 zł

173,69 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: BOHEMIA
Linia: EMPERY
Nr produktu: 624543
Opakowanie: tekturowe pudełko 

ŚWIECZNIK kryształowy:
- wymiary podstawy: 11 x 11 cm, wymiary góry świecznika: 8,5 x 8,5 cm, wysokość - 30 cm, ilość – 1 szt.
Elegancki masywny świecznik, nadaje się do różnych wielkości świeczek.

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    empery

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII