Bohemia Talerz kryształowy 31 cm - PINWHEEL (410830876) - zdjęcie główne

Bohemia

Talerz kryształowy 31 cm - PINWHEEL (410830876)

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Talerze

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 19.03.2021

Cena netto: 62,92 zł

Cena katalogowa brutto: 85,99 zł

Oszczędzasz: 8,60 zł

77,39 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Linia: PINWHEEL
Nr produktu: 410830876 / CR296A50
Opakowanie: tekturowe pudełko  

Talerz kryształowy:
- średnica – 31 cm,  ilość – 1 szt.  

Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie kryształów. Od wielu lat jest synonimem elegancji, piękna i wysokiej jakości wykonania. Nowoczesny design oraz niebanalne formy nadały nowy kierunek w postrzeganiu „kryształu” dotąd uznawanego za wyrób bogato zdobiony szlifem. BOHEMIA to huty szkła o wieloletniej (a właściwie kilkusetletniej) tradycji, które wytwarzają przepiękne kieliszki, szklanki, karafki i wazony. W większości naczynia te są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła kryształowego zwanego czeskim kryształem.

O marce:

Znana marka szeroko funkcjonująca na skalę ogólnoświatową – Bohemia – to kluczowy producent eleganckich wyrobów ze szkła kryształowego. Wszelkie uwzględnione w ofercie popularnej firmy produkty odznaczają się wysokim standardem wytwórstwa, solidną jakością oraz niesamowitą dekoracyjnością. To gwarancja niezawodności użytkowania a zarazem nietuzinkowej estetyki zastawy stołowej komponowanej z wykorzystaniem kryształów Bohemia. Wśród dostępnych produktów m.in. stylowe kieliszki do wina, komplety z karafkami idealnie nadające się do whisky oraz nalewek, zdobnicze patery, dekoracyjne świeczniki oraz wytworne wazony. Bohemia to zestawienie tradycji wytwórstwa i wyrafinowanego gustu.
  • Producent:
    Bohemia
  • Kolekcja:
    pinwheel

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII