Owocarka kryształowa 12 cm - 2432 (Z0625) - zdjęcie główne

Owocarka kryształowa 12 cm - 2432 (Z0625)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 38,05 zł

Cena katalogowa brutto: 52,00 zł

Oszczędzasz: 5,20 zł

46,80 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

PRODUCENT: Huta Szkła Gospodarczego ZAWIERCIE Sp. z o.o.
SZLIF: 2432
FORMA: 1798/3
INDEX: Z0625  

Owocarka kryształowa:
średnica – 12 cm - wysokość – 6 cm - ilość - 1 szt.  

Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych i docenianych polskich producentów szkła kryształowego. Bogata, wielowiekowa tradycja i unikalna ręczna produkcja wyróżnia wyroby huty i czyni je łatwo rozpoznawalnymi. O najwyższą jakość produktu dba wyspecjalizowany personel Huty, wysoko wykwalifikowani hutnicy oraz wzorniczy i zdobnicy kierujący się w swej pracy uwielbieniem dla klasycznej formy oraz innowacyjnością w podejściu do niej. Dzięki niepowtarzalnym walorom estetycznym produkty Huty są cenione w całej Europie, zarówno przez miłośników tradycji, jak i przez osoby o wyrafinowanym guście. Kunszt  wykonania oraz najwyższa jakość daje gwarancje spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań, dając przy tym ogromną satysfakcję z posiadania odrobiny luksusu na co dzień.  

Ze względu na to, że w większości wyroby kryształowe są wykonane ręcznie, podane parametry mogą się różnić nieznacznie od tych rzeczywistych.

  • Producent:
    Zawiercie
  • Szlif:
    pozostałe szlify

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII