Ćmielów Kubek - G354 PRESTIGE Gold - zdjęcie główne

Ćmielów

Kubek - G354 PRESTIGE Gold

Produkt czasowo niedostępny.
Zobacz inne produkty z kategorii: Ćmielów: Kolekcje ekskluzywne

Wydłużony czas oczekiwania
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 03.03.2021
dostawa gratis!

Cena netto: 512,67 zł

Cena katalogowa brutto: 630,58 zł

Oszczędzasz: 0,00 zł

630,58 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja kubków to przykład jak ćmielowscy projektanci swoim projektami zmienili codzienny przedmiot w atrybut dobrego smaku i wynieśli go do rangi eleganckiego gadżetu. Wyjątkowości kubkom dodaje fakt tradycyjnego, ręcznego wykonania i zdobienia wysokaratowym złotem lub szlachetną platyną. Każdy z nich, dzięki możliwości sygnowania inicjałami właściciela, może stać się prestiżowym, osobistym prezentem. Zgodnie z zamysłem projektantów Kubek Ćmielowski jest takim samym wyznacznikiem klasy i świetnego gustu jak eleganckie pióro czy zegarek.

Producent: Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież S.A.
Kolor porcelany: biała 
Zdobienie: G354 Prestige Gold
Zmywarka: nie
Mikrofala: nie
Opakowanie: ozdobne pudełko drewniane  

Kubek:
- wysokość – 15,5 cm, średnica – 6 - 10,5 cm, ilość - 1 szt.

Produkt posiada certyfikat autentyczności.

O marce:

Historia znanej marki ĆMIELÓW sięga roku 1790, kiedy to fabryka rozpoczęła swoją działalność z inicjatywy miejscowego garncarza Wojtasa. Pierwsze produkowane przez ĆMIELÓW wyroby stanowiły naczynia fajansowe oraz gliniane garnki. Potrzeba było blisko pół wieku, aby zakład rozpoczął wytwórstwo unikatowej porcelany. Niebanalne wzornictwo, wysoka precyzja wykonania i wręcz kunszt jakimi odznaczały się od samego początku produkcji porcelanowe naczynia ĆMIELÓW to zasługa m.in. zaangażowania wybitnych projektantów takich jak chociażby Bogdan Wendorf czy Wincenty Potacki. Dziś katalog wyrobów ĆMIELOWA tworzy kilkanaście zróżnicowanych estetycznie kolekcji rozmaitych pod względem wzornictwa zaś sama firma stanowi jedną ze spółek Polskich Fabryk Porcelany wraz z równie popularną marką CHODZIEŻ. W ofercie między innymi eleganckie zestawy naczyń dla 6 osób, 12-osobowe komplety kawowe, praktyczne przyprawniki, kubki i spodki, a także ozdobne wazy i serwetniki, poręczne sosjerki, naczynia na jajka czy maselnice. Komfort przygotowywania, jak i spożywania posiłków zapewnią specjalne łyżki do zup i sosów, pojemne bulionówki, ciekawie zaprojektowane talerze, czajniczki i imbryki oraz stylowe półmiski.
  • Producent:
    Ćmielów
  • Zalecenia:
    tylko mycie ręczne
  • Kolor porcelany:
    biały

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII