Strona główna
/
Porcelana
/
Kubki
/
Lubiana
/
Kubek 380 ml - 6630T Filip (brąz)
Lubiana Kubek 380 ml - 6630T Filip (brąz) - zdjęcie główne

Lubiana

Kubek 380 ml - 6630T Filip (brąz)

Dostępny
Gwarancja: 12 mies.
Aktualizowany: 12.07.2024

Cena netto: 18,69 zł

Cena katalogowa brutto: 37,39 zł

Oszczędzasz: 14,40 zł

**Najniższa cena od 30 dni: 33,65 zł

-32%
33,65 zł 22,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14
** najniższa cena całkowita z ostatnich 30 dni przed obniżką ceny

Produkt RĘCZNIE MALOWANY – każdy wyrób jest indywidualnie „dopieszczany” przez pracownika fabryki, dzięki czemu każdy detal pojawiający się na naczyniu jest niepowtarzalny i unikatowy, przez co może się różnić od innych naczyń np. odcieniem koloru, ilością kropek i tzw. smug.

Fason: Filip
Zdobienie: 6630T Ręcznie malowane
Kolor: brąz
Nr katalogowy: LU17396630T
Zmywarka: tak
Mikrofala: tak

Kubek:
- pojemność - 380 ml, wysokość - 10 cm, średnica - 9 cm, ilość - 1 szt.

Porcelana ręcznie malowana fabryki Lubiana jest nie tylko piękna, ale również funkcjonalna. Każdy ze wzorów, choć do siebie podobny, jest zarazem niepowtarzalny, ponieważ malunek zostaje wykonany ręcznie przez artystów Lubiany z wielką starannością o najmniejszy detal. Wypalana w temperaturze 1280 st. C nadaje się do zmywarek, pieców konwekcyjnych czy mikrofalówek. Dzięki metodzie wypału wtapiającego farbę pod szkliwo jest również bezpieczna dla zdrowia.

O marce:

Popularny producent porcelany LUBIANA zaistniał na rynku jako jednozakładowe przedsiębiorstwo we wrześniu 1969 roku. Od tego momentu firma kontynuowała swą działalność, systematycznie rozszerzając wachlarz proponowanych klientom wyrobów. Kilka lat po ugruntowaniu swej pozycji stała się częścią kombinatu przemysłowego Zjednoczone Zakłady Ceramiki Stołowej „CERPOL” z siedzibą w Wałbrzychu. W takiej formie LUBIANA działała do 1981 roku, kiedy to przedsiębiorstwo oddzielono od struktur kombinatu, przeobrażając w firmę państwową. Prężne wytwórstwo, rozległa gama oferowanych produktów oraz rosnące doświadczenie zaowocowało przejęciem w 2003 roku ponad 99 procent kapitału akcyjnego Porcelany CHODZIEŻ S.A a parę lat później Zakładów Porcelany ĆMIELÓW, którego udziałów LUBIANA ma na dziś dzień ponad 86 procent. Wśród prezentowanych przez producenta wyrobów porcelanowych znajdują się zarówno dostępne na sztuki, jak i możliwe do nabycia w gotowych zestawach naczynia dekorowane i niedekorowane w tym naczynia na jajka, wazony, filiżanki, kubki, pojemniki do podgrzewania i zapiekania, serwetniki, świeczniki, sosjerki, wazy, przyprawniki oraz spodki. Producent gwarantuje wysoką jakość, precyzję wykonania oraz niebanalny design oferowanych wyrobów.
 • EAN:
  5900245650617
 • Producent:
  Lubiana
 • Zalecenia:
  do mikrofali, do zmywarki
 • Kolor porcelany:
  brązowy
 • Fason:
  Filip
 • Dekoracje:
  6630T Brąz
 • Rodzaj porcelany:
  dekorowana

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII