Revol Kubek gnieciony 180 ml - FROISSES Bastille - zdjęcie główne

Revol

Kubek gnieciony 180 ml - FROISSES Bastille

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 04.06.2020

Cena netto: 44,50 zł

Cena katalogowa brutto: 54,74 zł

54,74 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Nazwa kolekcji: Froisses
Model: Bastille
Nr katalogowy: R648576
Zmywarka: tak
Piekarnik: tak
Zamrażarka: tak
Mikrofala: tak  

Kubek gnieciony:
-  pojemność - 180 ml, średnica – 8,5 cm, wysokość – 8,5 cm, ilość – 1 szt.  

Francuska firma REVOL przedstawia oryginalną serię kubków wyglądem przypominających pogniecione plastikowe kubki. Największą zaletą kubków FROISSES jest materiał z jakiego są wykonane oraz jego wysoka odporność na temperatury i szok termiczny. Wysokiej jakości francuska porcelana kulinarna, z której wykonane są kubki, może posłużyć jako naczynie do zapiekania np. sufletów, naczynie do zamrażania, jak również jako zwykły kubek do pica aromatycznej kawy czy zwykłego zimnego napoju. Te wyjątkowe kubki dostępne są u nas w szerokiej gamie kolorystycznej i w różnych pojemnościach.
Każdy użytkownik kubka powinien poczuć się wyjątkowo i odrobinę zabawnie.

O marce:

Revol to wiodąca marka francuska, która od lat działa na rynku akcesoriów domowego użytku, oferując niezawodne artykuły gastronomiczne użytku domowego, jak także nadające się do zastosowania w ekskluzywnych restauracjach bądź hotelach. W ofercie dostępne są najwyższej jakości naczynia robione z przepięknej porcelany, które można wykorzystywać do zastosowania w zmywarkach, zamrażarkach oraz piekarnikach i piecach. W pełni bezpieczne w użytkowaniu, niezawierające kadmu, niklu oraz ołowiu, z pięcioletnim okresem gwarancyjnym.
 • Producent:
  Revol
 • Zalecenia:
  do mikrofali, do piekarnika, zamrażarka, do zmywarki
 • Przeznaczenie:
  do domu
 • Model Revol:
  Froisses

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII