Vialli Design Vialli Design: Miseczka na przekąski VILAGIO (8771) - zdjęcie główne

Vialli Design

Vialli Design: Miseczka na przekąski VILAGIO (8771)

Dostępny
Gwarancja: 12 mies.
Aktualizowany: 23.03.2022

Cena netto: 15,29 zł

Cena katalogowa brutto: 20,90 zł

Oszczędzasz: 2,09 zł

18,81 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Producent: Vialli Design
Seria: Vilagio
Zdobienie: Niedekorowany  
Kolor: biały
Index: 8771  

Zestaw zawiera:
Miseczka na przekąski - 1 szt.  

Oryginalna i niezwykle elegancka miseczka na przekąski Vilagio. Produkt został wykonany z wysokiej jakości porcelitu. Miseczka doskonale nadają się do serwowania drobnych przekąsek jak np oliwek, orzeszków, ciasteczek czy landrynek. Niebanalny kształt miseczek przyciąga wzrok i dodaje uroku całemu nakryciu stołu.

O marce:

Od 2010 roku prężnie rozwija swoją działalność popularna marka produktów kuchennych Vialli Design, będąca efektem polsko-włoskiego projektu. Sygnowane znaną marką produkty to przede wszystkim innowacyjne, niekiedy wręcz futurystyczne wyroby, jakie odznaczają się umiejętnym połączeniem najwyższej jakości wytwórstwa z solidnością i niesamowitą wygodą użytkowania oferowanych artykułów. Akcesoria gastronomiczne Vialii Design to nowoczesność i praktyczność oraz nietuzinkowa estetyka przejawiające się m.in. w niestandardowej kolorystyce oraz nietuzinkowych formach prezentowanych produktów.
  • Producent:
    Vialli Design
  • Zalecenia:
    do mikrofali, do zmywarki
  • Kolor porcelany:
    biały