Krosno Glass S.A. Brązowy wazon 22 cm - Color (7217) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Brązowy wazon 22 cm - Color (7217)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 01.02.2021

Cena netto: 54,87 zł

Cena katalogowa brutto: 74,99 zł

Oszczędzasz: 7,50 zł

67,49 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Kolekcja limitowana / Color
Nr katalogowy: WA-7217-0220
Kolor szkła: brązowy
Opakowanie tekturowe
Rekomendowane mycie ręczne!

Wazon:
 ​- wysokość - 220 mm, średnica - 158 mm, ilość - 1 szt.

Wazony inspirowane są prostą, geometryczną formą.  Dominują cylindryczne kształty, jak i wysokie modele i te o nieregularnej formie. Wyróżnia je masywne, stabilne dno. Grubościenne szkło odznacza się doskonałą przejrzystością i trwałością. Wazony szczególnie te mniejsze idealnie sprawdzą się jako ozdoba, bez zdeterminowanego przeznaczenia.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • EAN:
  5900345873473
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  kolorowe
 • Kategoria:
  Handmade - wyroby limitowane
 • Kolekcja:
  Color

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII