Krosno Glass S.A. Komplet 5-częściowy do wody (KP-1111) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Komplet 5-częściowy do wody (KP-1111)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 01.10.2020

Cena netto: 126,95 zł

Cena katalogowa brutto: 173,49 zł

Oszczędzasz: 17,34 zł

156,15 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekacja: Handmade
Nr katalogowy: KP-1111
Opakowanie: pudełko tekturowe

Dzbanek:
-  pojemność – 1300 ml, wysokość – 237 mm, średnica - 126 mm, ilość – 1 szt.

Szklanki:
- pojemność – 370 ml, wysokość – 96 mm, średnica – 90 mm, ilość – 4 szt.

Klasyczny komplet do wody składający się z 5 elementów: ręcznie formowanego dzbanka (1300 ml) z precyzyjnym wylewem i ergonomicznym uchem oraz czterech lekko rozchylanych szklanek 370 ml. Połączenie tradycyjnej metody ręcznego formowania z produkcją mechaniczną szkła perfekcyjnie przejrzystego, to idealne dopełnienie Twojego stołu. Komplet zapakowano w eleganckie opakowanie, dzięki czemu będzie nie tylko idealnym dodatkiem do degustacji napojów, ale i wspaniałym pomysłem na prezent na każdą okazję.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie, szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne
 • Przeznaczenie:
  do soku, do wody, do zimnych napojów

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII