Krosno Glass S.A. Misa z dekielkiem - HANDMADE / Illusion (KP-1113) - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Misa z dekielkiem - HANDMADE / Illusion (KP-1113)

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 30.10.2020

Cena netto: 76,82 zł

Cena katalogowa brutto: 104,99 zł

Oszczędzasz: 10,50 zł

94,49 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: HANDMADE 
Linia: Illusion
Nr katalogowy: KP-1113 (cuk.1269-dek.1899)
Opakowanie tekturowe

Misa z dekielkiem / bomboniera:
- średnica - 16,8 cm,  wysokość - 16,8 cm, ilość – 1 szt.

Elegancka, a przy tym niezwykle praktyczna misa z przykrywką z kolekcji Illusion będzie przepiękną ozdobą każdej kuchni, jadalni czy salonu. Bombonierka ma średnicę 16,8 cm i wysokość bez przykrywki 12,1 cm (około 16,8 cm z przykrywką). Gęsty optyk skręcony przepięknie załamuje światło i sprawia, że jej zawartość prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Umieść w niej ciastka, cukierki lub inne drobiazgi, aby cieszyć się niebanalną dekoracją swojego wnętrza. Cała kolekcja Illusion została wykonana w całości ręcznie, przez najbardziej doświadczonych hutników.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane ręcznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne, zdobione
 • Kategoria:
  Handmade Classic

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII