Krosno Glass S.A. Szklanki 450 ml / 2 szt. - Deco Line / Bałwanek - zdjęcie główne

Krosno Glass S.A.

Szklanki 450 ml / 2 szt. - Deco Line / Bałwanek

Dostępny
Gwarancja: 24 mies.
Aktualizowany: 20.10.2021

Cena netto: 9,75 zł

Cena katalogowa brutto: 16,99 zł

Oszczędzasz: 5,00 zł

-22%
15,29 zł 11,99 zł

* prezentowane ceny dotyczą tylko zamówień on-line w sklepie internetowym helios-szklo.pl i mogą się różnić od cen w salonie stacjonarnym w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej 14

Kolekcja: Deco Line
Zdobienie: Bałwanek, dek. 14140
Nr katalogowy: 68-8269-0450
Opakowanie: pudełko tekturowe

Szklanki:  
- pojemność - 450 ml, wysokość - 140 mm, średnica - 85 mm, ilość – 2 szt.

Wysokie zdobione szklanki z wesołym zimowym nadrukiem. Humorystyczne zdobienie to zabawny sposób, aby wprowadzić zimowy nastrój do wnętrza Dzięki dużej pojemności, aż 450 ml i wygodnej rozchylanej formie, szklanki są nie tylko piękne ale i bardzo praktyczne. Wykonany metodą sitodruku dekor jest trwały i pełen detali. Gustowne, czarne opakowanie doskonale nadaje się na drobny, niezobowiązujący prezent.

O marce:

Krosno Glass Sp. z o.o. stanowi renomowanego producenta szkła gospodarczego , które tworzone jest w oparciu o tradycyjne metody zakładające manualne formowanie oraz zdobnictwo. W procesie produkcyjnym stosowane jest wytrzymałe i bardzo trwałe szkło sodowe, którego wykorzystanie pozwala na uzyskanie wyrobów solidnych i wysokiej jakości. Krosno S.A. to także niezawodny wytwórca szkła stołowego. Niebanalne kieliszki, wielkie dekoracyjne wazony, estetyczne klosze, stylowe dzbanki, poręczne pucharki oraz szklane pojemniki, salaterki czy cukiernice to zaledwie część akcesoriów, jakie znana marka ma w swojej szerokiej ofercie.
 • Producent:
  Krosno Glass S.A.
 • Zalecenia:
  tylko mycie ręczne
 • Sposób wykonania :
  szkło formowane automatycznie
 • Rodzaj szkła:
  bezbarwne, zdobione
 • Przeznaczenie:
  do zimnych napojów
 • Kategoria:
  Deco Line

POZOSTAŁE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII